★ Kleur: Wit
★ Materiaal: 100% Katoen Perkal
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doorlopend
★ Totale lengte dekbedovertrek: ca 260 cm
★ Wassen: tot 60 gr. & drogen op lage temperatuur
Lees meer..
Met het witte dekbedovertrek Festa di Lividiona van Pip Studio haal jij Italië in je slaapkamer. Het dessin doet je denken aan een prachtige muurschildering die zomaar in een statig Italiaans landhuis kan schitteren. Op het dessin pronken diverse bloemen, ornamenten en vogels. De achterkant heeft een patroon met daarin mooie schelpen. Wat een pracht en praal! Een echte eyecatcher in je interieur. Zowel de kussenslopen als het dekbedovertrek hebben aan de zijkanten een doorgestikte oxford rand. Bij de kussenslopen tref je ook een striksluiting aan. Dit geeft een romantische en unieke twist aan de kussenslopen. Je kunt dit dekbedovertrek dubbelzijdig gebruiken.
Dit dekbedovertrek beschikt over een lange instopstrook over de gehele breedte. Jouw bed opmaken wordt hierdoor een fluitje van een cent! Hij is gemaakt van 100% katoen perkal. Dit maakt dat hij heerlijk zacht aanvoelt. De weefdichtheid is 200TC. Je kunt hem wassen tot maximaal 60 graden en nadien kan hij in de droger en gestreken worden.
Speciaal voor dit dessin heeft Pip Studio een luxe en duurzame verpakking ontwikkeld. De box is mooi om te bewaren en her te gebruiken. Let op: de uitsnede van de print kan afwijken van de afbeelding.
F.A.Q.
Welke maat dekbedovertrek heb ik nodig?
Hoe kan ik het dekbedovertrek het beste wassen?
Zit er ook een kussensloop bij?
Ik ondervind lichamelijke klachten bij het verschonen van het bed. Is hier een oplossing voor?
★ Kleur: Wit
★ Materiaal: 100% Katoen Perkal
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doorlopend
..
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in je winkelwagen.