★ Soort: 4-seizoenen | Warmteklasse 3+4=1
★ Tijk: Satijn geweven katoen (300TC)
★ Vulling: Zuivere Alpaca Wol
★Vulgewicht: ca 200+400 gr/m2
Lees meer
Geniet van pure luxe met het Alpaca wollen 4-seizoenen dekbed. Gemaakt van 100% alpacawol uit het hoge Andesgebergte: warm, ademend en hypoallergeen. Dankzij de natuurlijke vezelstructuur reguleert dit dekbed warmte en vocht het hele jaar door – voor een rustige, droge en comfortabele nachtrust.
Zoek je een dekbed dat warm is in de winter, luchtig in de zomer en voelt als pure luxe? Het alpaca wollen 4-seizoenen dekbed combineert het beste van de natuur met ambachtelijk vakmanschap. De vulling van 100% alpacawol zorgt voor een comfortabel en stabiel slaapklimaat, het hele jaar door.
Alpacawol is van nature ademend, temperatuur regulerend en uitzonderlijk zacht. Een investering in dit dekbed is een investering in jarenlang rustig slapen – onder een dekbed die letterlijk met je meebeweegt
De wol van dit wollen dekbed komt van alpaca's die leven in het hoge Andesgebergte in Peru. Daar, tussen de bergwinden en temperatuurverschillen, ontwikkelt de vacht unieke eigenschappen: warm wanneer het koud is, koel wanneer het warm is.
De vezel is hol van binnen, waardoor er kleine luchtkamers ontstaan die warmte vasthouden én vocht snel afvoeren. Dat maakt alpacawol perfect voor mensen die het snel warm hebben, maar niet willen zweten.
Daarnaast bevat alpacawol geen lanoline – ideaal voor wie allergisch is voor schapenwol. De wol voelt bovendien lichter aan dan gewone wol, maar biedt dezelfde behaaglijke isolatie.
Kort gezegd: onder een alpaca dekbed slaap je warm, droog en ontspannen, zonder te klam te worden
Het Omnia alpaca dekbed wordt gemaakt van zorgvuldig geselecteerde vezels. Voor het Omnia alpaca dekbed wordt uitgebalanceerde mix van vezels uit verschillende delen van de vacht. Dat zorgt voor volume, zachtheid en veerkracht in één.
De wol wordt uitsluitend op natuurlijke wijze verwerkt: gewassen met milde middelen, gekaard en langzaam gedroogd zonder chemicaliën. Zo blijven de natuurlijke vetten en structuur behouden, en gaat het dekbed jarenlang mee zonder dat het inzakt.
De tijk is gemaakt van satijngeweven katoen (300TC) – soepel, zacht en ademend. Dankzij het fijne stikselpatroon blijft de vulling perfect verdeeld, wat zorgt voor een gelijkmatige warmteverdeling en blijvend comfort.
Het alpaca 4-seizoenen dekbed bestaat uit twee delen die je eenvoudig met een ritssluiting aan elkaar koppelt:
Zo heb je met één dekbed altijd de juiste warmte-isolatie, afgestemd op elk seizoen.
Een alpaca wollen dekbed vraagt om zorgvuldige behandeling, zodat je er jarenlang plezier van hebt. Luchten en opschudden zijn vaak al voldoende om het fris te houden. Mocht je het dekbed willen reinigen, kies dan bij voorkeur voor een specialistische wolreiniging. Wassen in de machine kan alleen op een wolwasprogramma, zonder centrifugeren, en liggend laten drogen. Vermijd de droger en wringen, zodat de delicate wolvezels intact blijven.
Met de juiste zorg gaat dit dekbed jarenlang mee – een duurzame keuze voor wie bewust met kwaliteit omgaat.
Dit alpaca dekbed is perfect voor iedereen die:
Met een alpaca wollen 4-seizoenen dekbed kies je voor kwaliteit, natuurlijke luxe en duurzaam slaapcomfort. Ervaar zelf het verschil en geniet iedere nacht van de zachte warmte en het frisse gevoel van dit bijzondere dekbed.
Alpacawol is fijner en lichter dan schapenwol. De gekaarde vezel heeft een uitstekende vocht en warmteregulatie. Bovendien bevat het geen lanoline, waardoor het ook geschikt is voor mensen met een wol- of lanoline-allergie..
Ja, absoluut. Alpacawol voert vocht snel af en ademt beter dan gewone wol. Zelfs als je het ’s nachts warm krijgt, blijft je dekbed droog en comfortabel. Dat maakt het ideaal voor wie last heeft van transpiratie of temperatuurschommelingen tijdens de slaap.
Een goed onderhouden alpaca dekbed gaat vele jaren mee – vaak tien jaar of langer. Door de sterke, natuurlijke vezel blijft het veerkrachtig en behoudt het zijn vorm. Regelmatig luchten en voorzichtig reinigen is meestal genoeg om het fris en in topconditie te houden.
Alpacawol bevat van nature geen lanoline (wolvet), het bestanddeel waar veel mensen gevoelig voor zijn. Daarnaast heeft alpacawol een gladde vezelstructuur waarin huisstofmijt zich nauwelijks kan nestelen. Dat maakt het een uitstekende keuze voor mensen met allergieën of gevoelige luchtwegen.
★ Soort: 4-seizoenen | Warmteklasse 3+4=1
★ Tijk: Satijn geweven katoen (300TC)
★ Vulling: Z..
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in je winkelwagen.