★ Materiaal: 100% Katoen Renforcé
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doorlopend
★ Totale lengte dekbedovertrek: ca 260 cm
★ Wassen: tot 40 gr. & drogen op lage temp.
Lees meer
Met het dekbedovertrek Guy Antraciet van Essenza geef jij jouw slaapkamer een stoere uitstraling. Het overtrek heeft de kleur antraciet. Deze kleur past erg mooi binnen een industriële woonstijl. De kleuren van het overtrek zijn stone washed, wat licht verwassen betekent. Dit geeft het dekbedovertrek een stoere, casual look.
De dekbedovertrekken in de reeks Guy zijn gemaakt van 100% katoen. Dit materiaal is zacht en comfortabel en zorgt dankzij de vochtabsorberende werking in de zomer voor een heerlijke nachtrust. Dankzij de extra lange dubbele doorlopende instopstrook passen ook langere dekbedden in het overtrek.
De overtrekset is inclusief 1 of 2 kussenslopen van 60x70cm.
★ Materiaal: 100% Katoen Renforcé
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doorlopend
★ Totale le..
Omdat de actie op dekbedovertrekken zo goed ontvangen is, laten we je er nog even van meegenieten.
Je krijgt 10% korting op alle dekbedovertrekken (excl. sale).
Gebruik code: FRISBEGIN10
Let op: niet geldig op dekbedovertrekken met rits.
10% korting met code FRISBEGIN10
Geldig op dekbedovertrekken (excl. sale)
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in je winkelwagen.