★ Kleur: Multi
★ Materiaal: 100% Katoensatijn
★ Totale lengte dekbedovertrek: ca 260 cm
★ Wassen: tot 40 gr. & geschikt voor droger
Lees meer..
Dol op bloemen? Leg ze op je bed! Figuurlijk natuurlijk met het bloemen dekbedovertrek Sonja van Heckett Lane. Op dit overtrek prijkt een zeer realistische print van prachtige bloemen welke te zien zijn op een grijze ondergrond. Je komt direct tot rust! De achterkant heeft een mooie print bestaande uit losse blaadjes. Je leest het goed: dit is een dubbelzijdig dekbedovertrek met twee verschillende prints. Hierdoor kun jij er lekker op los combineren en de sfeer in je slaapkamer binnen een handomdraai aanpassen!
Ook fijn? Sonja is een 100% katoensatijnen dekbedovertrek. Hierdoor geniet jij van alle fijne voordelen die katoen als materiaalsoort biedt, maar dan met een vleugje luxe door de satijnbinding. Zo is dit overtrek ademend, temperatuurregulerend en neemt ze vocht goed op. Door de satijnbinding voelt ze daarnaast heerlijk zacht aan: goed voor je huid en haar! Hij heeft een handige, dubbel doorlopende instopstrook. Dat maakt het opmaken van je bed een fluitje van een cent.
F.A.Q.
Welke maat dekbedovertrek heb ik nodig?
Hoe kan ik het dekbedovertrek het beste wassen?
Zit er ook een kussensloop bij?
Ik ondervind lichamelijke klachten bij het verschonen van het bed. Is hier een oplossing voor?
★ Kleur: Multi
★ Materiaal: 100% Katoensatijn
★ Totale lengte dekbedovertrek: ca 260 cm
★..
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in je winkelwagen.