★ Kleur: Taupe
★ Materiaal: 100% Katoensatijn (200TC)
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doorlopend
★ Totale lengte dekbedovertrek: ca 250 cm
★ Wassen op 60 gr. met soortgelijke kleuren
Lees meer..
Dit prachtige, katoen satijnen dekbedovertrek de Robyn Taupe van Cinderella beschikt over een modern ruitdessin. De dominante kleer is taupe en daaroverheen pronken witte strepen die zorgen voor dat speelse blokpatroon. Zowel de voor- als de achterkant zijn identiek, evenals de kussenslopen. Dit item is ook in andere kleuren verkrijgbaar.
Naast de looks, beschikt dit overtrek ook over hele fijne kwaliteit. Hij is namelijk gemaakt van 100% katoensatijn (200TC). Dit geeft het overtrek een zachte touch en een mooie, elegante glans. Wat jouw slaapcomfort ook verhoogt is het feit dat dit item beschikt over het OEKO-TEX Standard 100 keurmerk. Dit is een gezondheidskeurmerk voor textiel, wat aangeeft dat dit item is getest op schadelijke stoffen en daar bescherming tegen biedt. Heb je dus een allergie of huidproblemen? Dan is dit overtrek voor jou!
Is het tijd om de Robyn Taupe te wassen? Doe dit op maximaal 60 graden met soortgelijke kleuren. Hij kan op maximaal 150 graden gestreken worden.
F.A.Q.
Welke maat dekbedovertrek heb ik nodig?
Hoe kan ik het dekbedovertrek het beste wassen?
Zit er ook een kussensloop bij?
Ik ondervind lichamelijke klachten bij het verschonen van het bed. Is hier een oplossing voor?
★ Kleur: Taupe
★ Materiaal: 100% Katoensatijn (200TC)
★ Instopstrook: Extra lang, dubbel doo..
Door een account aan te maken in deze winkel kun je het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenJe hebt geen artikelen in je winkelwagen.